POZOR: 12.4. od 17:00 spouštíme další online objednávku pro celé Česko! Využijte služby ZÁSILKOVNA nebo BALÍKOVNA přímo v naší prodejně.

VRÁCENÍ / VÝMĚNA / REKLAMACE

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

 Postup:

  1. Kontaktujte nás prosím emailem k zaslání formuláře pro vrácení / výměnu / reklamaci objednávky.
  2. Zboží zašlete, spolu s vyplněným formulářem a fakturou na adresu:


LEGINKY.EU

Hradební 1555

686 01 Uherské Hradiště

 

1.VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Pokud vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete ho vrátit a my vám vrátíme peníze. V případě, že vracíte celou objednávku, bude vám poslána částka vč. poštovného.

Vrácené zboží musí být čisté, neprané a nesmí jevit známky nošení. Zboží zašlete v originálním nepoškozeném obalu vč. visačky/samolepky, dále spolu s vyplněným formulářem a s kopií dokladu o koupi zboží v našem obchodě. Dopravu zboží si hradí vždy zákazník.

Zásilku prosím neposílejte na dobírku - taková zásilka nebude převzata.

 

2.VÝMĚNA ZBOŽÍ

Pokud vám zakoupené zboží nevyhovuje, můžete ho vyměnit za jiné zboží.

Po přijetí zboží zpracujeme vaši žádost a požadované zboží vám bezplatně zašleme na adresu uvedenou v objednávce. Pokud bude výměna akceptována, zašleme vám nové zboží, popřípadě vrátíme peníze, pokud již zboží nebude v naší nabídce.

 

3. REKLAMACE

Po přijetí reklamovaného zboží posoudíme jeho stav. Pokud bude reklamace akceptována, zašleme vám nové zboží, popřípadě vrátíme peníze, pokud již zboží nebude v naší nabídce.

Reklamace bude vyřízena max. do 30 dnů od jejího uplatnění. V případě nevyřízení reklamace v této lhůtě má spotřebitel právo na výměnu věci za stejnou novou věc, nebo může od smlouvy odstoupit. Výběr mezi výměnou věci a odstoupením od smlouvy náleží spotřebiteli. Pokud je to možné, řešíme reklamace ihned.

 

 

Záruční doba začíná běžet převzetím doručeného zboží kupujícím a trvá 24 měsíců. V případě výměny výrobku v záruční době začne záruka běžet znovu od převzetí nové věci. 

Nárok na uplatnění záruky zaniká v případě:

  • opotřebení věci jejím obvyklým užíváním
  • nesprávnou údržbou
  • zboží, u kterého vypršela záruka dnem uplatnění reklamace.

 

Faktura 

Prodávající poskytuje záruku vydáním kupujícímu doklad o zakoupení věci – faktura.